IMG4

 

 

Миронівські сорти- запорука вашого урожаю!

 

  

 

konst2022

 

Дорогі друзі, українці!

Прийміть щирі вітання з Днем Конституції!

1

 

В Миронівському інституті пшениці імені В. М. Ремесла відбулося виїзне засідання Президії Національної академії аграрних наук України присвячене 110-річчю заснування.

 

 

123

 

На якому було розглянуто фінансово-господарську діяльність підпорядкованих установ Миронівського інституту за 2022 рік та структуру посівів лабораторій та відділів інституту під урожай 2022 року.

 

222

 

На дослідних полях Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України щорічно проводиться фітосанітарний моніторинг посівів озимих і ярих зернових культур на ураження їх збудниками хвороб та чисельності заселення  шкідниками протягом вегетаційного Періоду.

Bezymyannyj

 

 

Шановні колеги!  Прийміть найщиріші вітання з професійним святом наукових працівників України.

 

 

123141

 

 

29 квітня Миронівським інститутом пшениці імені В.М. Ремесла спільно з Українським інститутом експертизи сортів рослин проведено в режимі онлайн.

 

111В Миронівському інституті пшениці імені В. М. Ремесла проводиться вивчення селекційного матеріалу пшениці озимої м’якої та твердої за показниками якості зерна та хлібопекарськими властивостями борошна згідно програми наукових досліджень, а саме створення сортів пшениці озимої різних напрямів використання зерна.

2

 

МИРОНІВСЬКІ СОРТИ - ЗАПОРУКА ВАШОГО ВРОЖАЮ

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю

 

Дочірні категорії