2

На запрошення директора Добруджанського сільськогосподарського інституту Генерал Тошево(ДЗІ, Болгарія) миронівські селекціонери старший науковий співробітник кандидат сільськогосподарських наук Галина Вологдіна та науковий співробітник Наталія Дубовик як представники України взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні селекція і агротехнології польових культур – гарантія стабільності в сільському господарстві», проведеній заініціативи ДЗІ 26–29 вересня в курортному болгарському місті Албена.

37860730

 

Вітаємо із захистом дисертації

доктора сільськогосподарських наук!

12314jjfa

 

Шановні працівники бібліотек!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

2

 

Президія Національної академії аграрних наук нагородила Олександра Демидова, директора Миронівського інституту пшениці ім. В.М.Ремесла памятною медаллю, заснованою НААН з нагоди 100-річчя академії. 

11

 

20 вересня в Миронівському інституті пшениці пройшло перше засідання спеціалізованої вченої ради, на якому відбувся захист дисертаційної роботи Ковальчук Оксани Ігорівни на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.05 – «селекція і насінництво» за темою «Формування насіннєвої продуктивності та посівних якостей насіння тритикале озимого в умовах Лісостепу Західного України».

4

 

 

5 вересня розпочався вступ до аспірантури Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН.

12345

 

 

31 серпня 2018 року відбулось розширене засідання вченої ради інституту,

на якому було розглянуто питання підсумків збирання, планів сівби під урожай 2019 року в Миронівському інституті та його мережі, звітів та перспектив міжнародного співробітництва.

dzvonyk123

 

1 вересня ми відзначаємо не просто як День знань, це особливий день у нашому житті !!!

128082018

 

28 серпня Миронівський інститут пшениці імені В.М. Ремесла відвідав представник турецької компанії «IsmailogyllariTohum» Юсуф Гоксіл.

20 015944 1

 

Шановні друзі, колеги, українці!

 

Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора та

27-ю річницею незалежності України!

Дочірні категорії