Новини
На якому було розглянуто фінансово-господарську діяльність підпорядкованих установ Миронівського інституту за 2022 рік та структуру посівів лабораторій та відділів інституту під урожай 2022 року.
На дослідних полях Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН України щорічно проводиться фітосанітарний моніторинг посівів озимих і ярих зернових культур на ураження їх збудниками хвороб та чисельності заселення шкідниками протягом вегетаційного Періоду.
Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом наукових працівників України.
29 квітня Миронівським інститутом пшениці імені В.М. Ремесла спільно з Українським інститутом експертизи сортів рослин проведено в режимі онлайн.
В Миронівському інституті пшениці імені В. М. Ремесла проводиться вивчення селекційного матеріалу пшениці озимої м’якої та твердої за показниками якості зерна та хлібопекарськими властивостями борошна згідно програми наукових досліджень, а саме створення сортів пшениці озимої різних напрямів використання зерна.
МИРОНІВСЬКІ СОРТИ - ЗАПОРУКА ВАШОГО ВРОЖАЮ
Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю
Перезимівля озимих зернових культур є однією з найважливіших агрономічних проблем у виробництві зерна, яку потрібно завжди враховувати.
Станом на 20 січня пшениця озима за оптимальних строків посіву знаходиться на II етапі органогенезу у 2018 р. – II етап, 2019 р. – I – II етапи, 2021 р. – II етап.






У Миронівському інституті пшениці імені В.М. Ремесла НААН України вперше відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 27.380.001 із захисту дисертаційної роботи