1

Наукова доповідь представника МІП Сергія Пикала

 Науковий співробітник відділу біотехнології, генетики і фізіології кандидат біологічних наук Сергій Пикало, який достойно представляв Миронівський інститут пшениці на багатьох конференціях різного рівня, зайняв І місце за кращу наукову доповідь на Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених і спеціалістів «Наукове забезпечення інноваційного розвитку агропромислового комплексу в умовах змін клімату». Захід, що пройшов25–26 травня у місті Дніпро на базі ДУ Інститут зернових культур НААН, організовано за участі Ради молодих учених цієї установи та Українського інституту експертизи сортів рослин за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України і Національної академії аграрних наук України.

3

Учасники Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених і спеціалістів

4

З академіком В.С. Циковим

5

З доктором біологічних наук, професором Т.М. Сатаровою

На трьох секціях конференції («Селекція, насінництво, біотехнологія», «Рослинництво, землеробство, захист рослин», «Тваринництво») результати своїх досліджень у різних напрямах аграрної науки презентували понад 150 молодих вчених із МІП («Селекція, насінництво, біотехнологія»), Інституту клітинної біології та генетичної інженерії, ДУ ІЗК НААН, УІЕСР, ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет», Харківського НАУ, Дніпропетровського ДАЕУ, Черкаської дослідної станції біоресурсів НААН тощо.

6

Зі співробітниками Інституту експертизи сортів

Переможці за найкращими доповідями нагороджені грамотами, усі отримали сертифікати учасника конференції та збірники тез.

7

З головою Ради молодих вчених УІЕСР к.б.н. Л.М. Присяжнюк

8

З доцентом Дніпропетровського ДАЕУ к.б.н. М.М. Назаренком

     Організатори та учасники відзначили широкий спектр напрямів роботи конференції, високий рівень активності молодих учених щодо розв’язання проблем у сільському господарстві. Такі заходи дають учасникам можливість поспілкуватися з колегами та обмінятися думками й досягненнями.

2

Грамота за кращу доповідь