5

31 травня в Миронівському інституті пшениці імені В.М. Ремесла НААН відбулась зустріч миронівських науковців на чолі з директором Олександром Демидовим та представників компанії DuPont: Павел Біштакерівник програми по реєстрації та розвитку препаратів Центральної, Східної Європи та Африки і Азії (EMEA) DuPont, Інною Веселак спеціалістом з розвитку та реєстраціїТОВ «Дюпон Україна», менеджером з польових культур ТОВ «Дюпон Україна» Павлом Голосним. Слід відмітити, що Миронівський інститут та ТОВ «Дюпон Україна» тривалий час плідно співпрацюють щодо реєстраційних та після реєстраційних досліджень препаратів компанії. І більшість фунгіцидів DuPont зареєстрованих на зернових колосових в Україні проходили експертизу саме в Миронівці. На зустрічі було обговорено широке коло питань та намічено шляхи подальшого розширення партнерства інституту та компанії.Зокрема, у сфері випробування препаратів гербіцидної та інсектицидної дії, розробці комплексних програм вирощування зернових колосових і інших культур.

1

2

3

4

Директор інституту Олександр Демидов вручив Подяку за багаторічну співпрацю та вагомий внесок у розвиток партнерства між МІП ім. В.М. Ремесла НААН та ТОВ «Дюпон Україна» Павлу Голосному.

7

11

        Представники компанії ознайомились з роботою лабораторій інституту та проведенням польових дослідів за договірною тематикою і відзначили, як завжди, їхній високий методичний рівень. Тому в найближчому часі розширення співробітництва МІП ім. В.М. Ремесла НААН та DuPont.

6