8 2

 

Команда миронівських науковців на «АГРО 2017»

 

     Миронівський інститут пшениці традиційно взяв участь у щорічному найбільшому, з широкими перспективами загальнодержавному заході в агропромисловому комплексі України – ХХІХ Міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2017, яка проходить 7–11 червняв Національному Комплексі «Експоцентр Україна».  Організатор   Міністерство аграрної політики та продовольства України. Виставку офіційно відкрив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він заявив, що необхідно розвивати аграрну сферу виробництва.

2

Миронівські науковці

3

Віце-президент НААН України академік НААН Ануш Балян ділиться враженнями про миронівські сорти пшениці

4

Загальна експозиція «Зерно України»

«АГРО-2017», яка розмістилась на площі 25 тис м2, зібрала 1200 учасників з 15 країн світу.  Вона складається з 12 тематичних виставок. Рослинництво представлено на тематичній IV Міжнародній спеціалізованій виставці «Агрохімія та рослинництво». Тут  демонструють свої досягнення науково-дослідні установи, що займаються рослинництвом. Кожного року експонати і досягнення МІП є частиною експозиції Відділення рослинництва НААН «Зерно України».

 

5                       Завідувач відділу насінництва Андрій Сіроштан надає консультації щодо миронівських сортів

6                    На запитання відвідувачів виставки відповідає завідувач лабораторії ПКДЕІВ Алла Томашевська

З експозицією «Зерно України» ознайомиласьвіце-президент НААН України академік НААН Ануш Балян. Під час роботи виставки проходило безпосереднє спілкування і обговорення миронівських сортів з керівниками і агрономами зерногосподарств різного рівня та фермерами з різних зон України. Вибравши потрібні сорти, аграрії укладали попередні домовленості на закупівлю миронівського насіння врожаю 2017 р. За участь у виставці Інститут відзначений Дипломом «АГРО-2016».

 

7

Роздача рекламної продукції МІП відвідувачам виставки

 

9

Масштабна панорама виставки

Сподіваємось на широку перспективу сортів миронівської селекції на ланах України!

1