16 червня на Сквирській дослідній станції органічного виробництва ІАП НААН (м. Сквира на Київщині) відбувся День органічного поля «Технології сталого сільського господарства: органічні та традиційні». Миронівський інститут пшениці представляв завідувач лабораторії агротехнологій МІП кандидат с.-г. наук Олександр Дергачов.

1

Завідувач лабораторії агротехнологій МІП кандидат с.-г. наук Олександр Дергачов

2

День органічного поля відкрила президент ГС «Органічна Україна» Олена Березовська

Привітальним словом захід відкрила координатор від Офісу реформ Робочої групи з розвитку органічного виробництва та нішевих культур МінАПК України президент ГС «Органічна Україна» Олена Березовська. До учасників зібрання звернулись також голова Сквирської РДА Василь Галюк, директор Інституту агроекології і природокористування, доктор економічних та сільськогосподарських наук, професор, академік НААН Орест Фурдичко, керівник проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» Йоахім Ленц, директор Сквирської ДС органічного виробництва ІАП НААН Юрій Терновий, директор ДП ДГ «Сквирське» ІАП НААН, керівник Демонстраційного полігону Андрій Вдовиченко та інші.

3

До учасників Дня органічного поля звернувся директор Інституту агроекології і природокористування доктор економічних та сільськогосподарських наук, професор, академік НААН Орест Фурдичко

4

Учасники Дня органічного поля оглянули посіви та дослідні ділянки

Учасники події ознайомились з посівами та дослідними ділянками, на яких демонструвались сорти пшениці м’якої озимої (в тому числі Миронівська 65, Подолянка) сидеральні пари з різними культурами та ефективність мікробіологічних технологій виробництва зерна ярої пшениці (Сімкода миронівська), гороху та сої. Також було показано роботу ґрунтообробних агрегатів, обприскувача, роторного культиватора EinbоckGmbH & CoKG (Австрія) та іншого обладнання.

5

Ділянка ярої пшениці Сімкода миронівська, оброблена біопрепаратами

6

Учасники Дня органічного поля

На пленарній частині з доповідями виступили генеральний директор ТОВ «Сквирський хлібопродукт» Віктор Дорошенко, Олександр Мірненко (ТОВ «КЕТ Україна»), Валерій Білоконь (Експерт технології «АГРО-ТЕРА»), завідувач Відділу агроекології і безпеки ІАП НААН доктор с.-г. наук Ярослав Чабанюк та інші.

7

Роторний культиватор для боротьби з бур’янами

8

Голчаста борона для роз рихлення грунтової кірки