1

Дорогі друзі, українці!

Прийміть щирі вітання з Днем Конституції — одним

із визначальних державних свят суверенної України!

 День основного Закону України – свято для кожного громадянина нашої країни. Конституція суверенної України увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності й демократії, гарант незалежності та соборності нашої держави. Вірю, що ми будемо жити у країні, яку з гордістю називатимуть конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

Бажаю впевненості та сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, усього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави!

Від усієї душі зичу міцного здоров’я, довгих років життя, щастя і добра, миру та благополуччя, успіхів і плідної праці на благо українського народу,  і хай мрія про краще майбутнє надихає нас на нові звершення та добрі починання заради світлого майбуття рідної України!

Нехай у цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну та її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі, а це свято додасть нам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини!

 

З повагою, Олександр Демидов

директор Миронівського інституту пшениці

імені В.М. Ремесла НААН,

член-кореспондент НААН

2