Щиро вітаємо директора Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН члена-кореспондента НААН Олександра Анатолійовича Демидова з нагородженням Дипломом переможця в номінації «Лідер  агропромислового комплексу України-2017»! Бажаємо подальших творчих успіхів та вагомих практичних досягнень у науковій діяльності!

4

Вручення нагороди та презентація книги: директор МІП Олександр Демидов, перший віце-президент НААН Михайло Бащенко, генеральний директор проекту «Агропромисловий комплекс України: сьогодення та майбутнє – 2017»              Наталія Гороховська

1

Пам’ятний знак до Диплома

3

Диплом та презентована книга «Екологія довкілля та природокористування в Україні 

Агропромисловий комплекс України: сьогодення та майбутнє – 2017»

Президією НААН були підбиті підсумки всеукраїнського конкурсу на визначення лідерів у кількох номінаціях. Організатори конкурсу – ТОВ «Видавництво «Престиж Медіа Інформ» та Національна академія аграрних наук України за підтримки Міністерства аграрної політики і продовольства України. Одна з номінацій – здобутки в розвитку аграрної науки, розробка та вдосконалення технологій, досягнення значних показників продуктивності, зокрема участь у проекті видання серії «Агропромисловий комплекс України: сьогодення та майбутнє – 2017».

5

Директор МІП Олександр Демидов та генеральний директор проекту «Агропромисловий комплекс України: сьогодення та майбутнє – 2017» Наталія Гороховська

6

Директор МІП Олександр Демидов та директор Кіровоградської ДС НААН Ігор Семеняка

 

Урочисті з нагоди нагородження переможців і презентації книги «Екологія довкілля та природокористування в Україні. Агропромисловий комплекс України: сьогодення та майбутнє – 2017» відбулися 29 червня в малій залі Академії. Диплом та пам’ятний знак до нього директору Миронівського інституту пшениці Олександру Демидову, під керівництвом якого установа досягла значних здобутків, вручив перший віце-президент НААН академік НААН Михайло Бащенко. Вручаючи нагороду він побажав миронівським науковцям бути ще більш наполегливими у досягненні мети й надалі славити нашу державу високоврожайними сортами пшениці та ячменю. До слова, на сьогодні уДержреєстрі України 83 сортимиронівської селекції,39 сортів зернових проходятьдержавне випробування, ще близько 20 будуть передані на сортовипробування цьогоріч. Підсилився й кадровий потенціал інституту: нині в колективі 10 докторів та 24 кандидати наук (лише за 2016–2017 рр. дисертації захистили 8 науковців), 5 докторантів та 11 аспірантів. 

7