12 липня миронівські науковці на чолі з директором МІП Олександром Демидовим та керівники Носівської СДС МІП і дослідних господарств мережі Миронівського інституту пшениці побували на Дні поля в ДП ДГ «Правдинське» на Сумщині. Господарство в мережі МІП з 2016 року. У заході взяли участь керівництво Сумської ОДА та Великописарівської РДА, агровиробничники з Сумської, Чернігівської, Харківської областей та, навіть, з Російської Федерації, а також представники науково-дослідних установ східних областей України. Усього з’їхалось понад 160 учасників.

1

День поля та свято першого снопа-2017 в ДП ДГ «Правдинське» МІП

2

Експозиція Миронівського інституту пшениці

Свої експозиції представили чимало компаній-виробників засобів захисту рослин та догляду за ними, серед яких «Дюпон Україна», «Bayer Україна», «Укравіт» та багато інших. Настрій гостям заходу піднімали місцевий дитячий духовий оркестр та вокальний ансамбль. День поля такого масштабу проведений господарством уперше.

3

Директор МІП Олександр Демидов з миронівськими науковцями

4

Директор МІП Олександр Демидов з директорами господарств мережі МІП. Зліва направо: директор ДП ДГ «Івківці» Віктор Заболотний, директор ДП ДГ «Правдинське» Юрій Ситник, директор Носівської СДС Наталія Буняк, директор МІП Олександр Демидов, директор ДП ДГ «Затишне» Станіслав Кобзар

5

Директор МІП Олександр Демидов та директор Носівської СДС Наталія Буняк

6

Директор Інституту  сільського господарства Північного Сходу Віктор Кабанець, директор МІП Олександр Демидов та директор  ДП ДГ «Еліта» МІП Валентин Кочмарський

 

День поля відкрив директор ДП ДГ «Правдинське» Юрій Ситник. Він привітав учасників і вручив запашні короваї директору МІП Олександру Демидову та іншим почесним гостям. Вітальне слово учасникам Дня поля сказав Олександр Демидов, представники керівництва області та району.

7

Учасників Дня поля вітає директор МІП Олександр Демидов

8Директор ДП ДГ «Правдинське» Юрій Ситник вручає коровай директору МІП Олександру Демидову

9Короваї вручені директорам дослідних господарств МІП Віктору Заболотному та Валентину Кочмарському

10

Директор МІП Олександр Демидов та директор ДП ДГ «Затишне» Станіслав Кобзар

11

Після привітань, прочитавши за давньою традицією молитву, директор господарства Юрій Ситник урочисто розпочав жнива, вручну зжавши перший сніп озимої пшениці сорту Берегиня миронівська. До речі, сорт саме з цією назвою втілює всю мудрість та сподівання українського селянина.

12          Перед початком жнив за давньою традицією директор ДП ДГ «Правдинське»  Юрій Ситник читає молитву

13

Директор ДП ДГ «Правдинське» Юрій Ситник урочисто розпочав жнива-2017, вручну зжавши перший сніп озимої пшениці сорту Берегиня миронівська

На демонстраційному полігоні були представлені сорти озимої пшениці в основному миронівської та декілька сортів харківської селекції, миронівські сорти ярої м’якої та твердої пшениці, а також озимий і ярий ячмінь миронівської та харківської селекції. Миронівські сорти мали достойний вигляд, адже дощів на Сумщині випало більше, ніж у Миронівці. Виробничників зацікавили нові миронівські сорти зернових культур. Були укладені попередні домовленості про купівлю насіння нового врожаю.

14                               Перший сніп пшениці врожаю-2017 вручено директору МІП Олександру Демидову

15

Перші снопи зернових врожаю-2017

Крім демонстраційного полігону учасники Дня поля оглянули нову сільськогосподарську техніку в дії та ознайомилися з елементами сучасних технологій вирощування.

16

Інтерв’ю директора МІП Олександра Демидова журналістам

17

Головний агроном ДП ДГ «Правдинське» Віктор Чумаченко, головний бухгалтер Ольга Куценко та завідувач лабораторії селекції ярої пшениці Світлана Хоменко

18

Директор ТОВ "Торговий дім"Інтерагростандарт" Олександр Трет`як та директор МІП Олександр Демидов

День поля у «Правдинському» запам’ятається учасникам гостинністю та дружньою і водночас діловою обстановкою. Сподіваємось на численні угоди на закупівлю миронівського насіння!

19

Провідний науковий співробітник Віра Кириленко представляє агровиробничникам сорти миронівської  озимої пшениці

20

Провідний науковий співробітник Віра Кириленко з агровиробничниками

21

На Дні поля представлено сучасну сільськогосподарську техніку