1 вересня в селі Центральному відбулася традиційна, але завжди хвилююча подія – початок нового навчального року і перший дзвінок для першокласників. Школярів привітали директор школи Лариса Ставська та голова Центральненської сільської ради Світлана Рябчук. Від Миронівського інституту пшениці зворушливе вітальне слово сказала вчений секретар кандидат біологічних наук Ганна Волощук.

2

Цього навчального року у школі 13 першокласників. Семеро з них – діти молодих миронівських науковців, серед яких й кандидати наук, і аспіранти. Символічно, що цей навчальний рік розпочинається не тільки для першокласників, а й для їхніх батьків – молодих учених, які вступають до аспірантури Миронівського інституту пшениці. Шлях до Знань нелегкий, але цікавий, він нескінченний, адже наука розвивається все далі і далі у пізнанні довкілля та всього світу.

3

Директор Миронівського інституту пшениці Олександр Демидов і колектив інституту вітають школярів з Днем Знань та бажають легкого і цікавого навчання та світлого майбутнього!

1