З 16 по 20 квітня в інституті було проведено курси підвищення кваліфікації наукових працівників за напрямом «Селекція, насінництво, генетика і біотехнологія  сільськогосподарських культур». Графік занять включав лекції провідних науковців інституту, відвідання лабораторій, огляд польових дослідів, практичні заняття, участь у VІ Міжнародній конференції молодих вчених.

Цьогоріч слухачами курсів були заступник директора з наукової роботи Устимівської дослідної станції рослинництва Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААН кандидат сільськогосподарських наук Віктор Михайлович Кір’ян та миронівські науковці Людмила Володимирівна Іванцова, Інна Іванівна Місюра.

1

Заняття з селекції зернових колосових культур проводили доктор сільськогосподарських наук Віра Кириленко, кандидати сільськогосподарських наук Володимир Гудзенко, Олександр Гуменюк, Галина Вологдіна, Світлана Хоменко, Ірина Федоренко, Тетяна Юрченко, з генетики – кандидати біологічних наук Галина Колюча, Наталія Булавка, з насінництва – кандидат сільськогосподарських наук Валерій Кавунець, з біотехнології – кандидат сільськогосподарських наук Сергій Волощук ікандидат біологічних наук Сергій Пикало, з технологій вирощування – кандидати сільськогосподарських наук Олександр Дергачов, Олексій Заїма, з фітопатології і захисту рослин – Тетяна Муха, Людмила Мурашко, Юлія Судденко, з курсу «Якість зерна і борошна» – кандидат біологічних наук Василь Колючий і завідувач лабораторії Ірина Правдзіва.

2

 

Слухачі отримали свідоцтва про закінчення курсів. Курси дали багато цінних знань та інформації, викликали зацікавленість і окреслили перспективи майбутніх досліджень. Віктор Михайлович Кір’ян запросив миронівських науковців узяти участь у семінарі, присвяченому генетичним ресурсам рослин, та ознайомитись з роботою Устимівської ДСР.