Від усієї душі вітаємо директора Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН Олександра Анатолійовича Демидова з присвоєнням Почесного звання «Лицар Вітчизни» та нагородженням орденом «Золотий хрест честі і звитяги «Лицар Вітчизни»!

 Цієї високої нагороди із врученням іменного диплома, почесної іменної зброї – оригінальної лицарської шаблі, а також нагрудного знака Лицарського Легіону України директор МІП член-кореспондент НААНОлександр Демидов удостоєний рішенням Президії Асамблеї ділових кіл та Науково-експертної Ради Програми «Лідери ХХІ століття» за високу національну гідність, активну участь у збереженні та захисті Української держави,за щоденну кропітку працю, спрямовану на підтримку соціально-економічної міцності України, та високоефективне управління довіреною йому установою.

Офіційна церемонія вручення нагород відбулася 25 квітня в Києві у Державній резиденції – Малому Маріїнському Палаці відповідно до найвищого церемоніального протоколу – під Державним прапором України з почестями військової почесної варти. Високу нагороду Олександру Анатолійовичу вручив член Комітету з питань національної безпеки і оборони України Олександр Кузьмук. У церемонії нагородження також взяли участь президент ГО «Асамблея ділових кіл» Антон Саввов і протоієрей Віталій Кіос, доктор церковно-історичних наук, професор Київської православної богословської академії.

3

4

5

6

7

8

Урочистий прийом на честь лідерів України та засідання ділової громадськості України, присвячене 73-й річниці Перемоги у Другій світовій війні, пройшли під гаслом: «Ми єднаємо кращих – кращі об’єднують Україну!». Ведучий урочистого заходу – Народний артист України Лесь Задніпровський

12

Почесне звання «Лицар Вітчизни» – не перша патріотична нагорода керівника нашої установи. За вагомий внесок у розвиток української державності, як лауреат V Міжнародного проекту «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни», Олександр Анатолійович Демидов нагороджений орденом «Патріот України» і Грамотою «За проявлений патріотизм та бездоганне служіння Україні» та занесений до Книги Пошани «Твої імена, Україно».

11

Від щирого серця бажаємо Олександру Анатолійовичу невичерпної енергії у здійсненні творчих задумів і добрих справ на благо нашої Держави та українського народу!

1