1ukravit«Інститут здоровя рослин» UKRAVIT

8 червня заступник директора з наукової роботи Володимир Гудзенко та науковий співробітник відділу насінництва Дмитро Дубовик взяли участь у відкритті «Інституту Здоров’я рослин» корпорації UKRAVIT.

3ukravit

Науковці МІП та провідні менеджери компанії UKRAVIT

У пленарній частині заходу власником групи компаній UKRAVIT Віталієм Ільченком було презентовано історію становлення та досягнення корпорації з часу заснування у 1999 році. Провідними менеджерами компанії розкрито основну філософію розвитку компаній у даний час та обґрунтовано необхідність створення «Інституту Здоров’я рослин». Після закінчення виступу поважних гостей та наукової панельної дискусії, учасники ознайомились з новоствореним науковим закладом. Провідні науковці презентували роботу кліматичних камер, фітотронних кімнат, аеропонних установок та аналітичних лабораторій оснащених сучасним обладнанням провідних компаній світу: газовими та рідинними хроматографами, спектрометрами, мікроскопами та ін. Наявне обладнання дозволяє проводити широкий спектр досліджень: від аналізу води, агрохімічних даних грунту, фітоекспертизи насіння до точного визначення хімічного складу понад 900 діючих речовин різних пестицидів.

Після презентації інституту було проведено екскурсію «Фабрикою агрохімікатів» де безпосередньо ознайомлено з основними технологічними процесами створення засобів захисту компанії.

Слід відмітити, що з ефективністю препаратів та мікродобрив від UKRAVIT можна буде безпосередньо ознайомитись на Міжнародному дні поля 15 червня 2018 р. в Миронівському інституті пшениці імені В.М. Ремесла НААН де на сучасних сортах пшениці озимої миронівської селекції закладено технологічний демонстраційний дослід компанії.

          Технологічні досліди закладені також і з препаратами компаній Bayer Corteva (DowDuPont). Тому в учасників Міжнародного дня поля буде можливість ознайомитись з ефективністю препаратів та їх порівняти безпосередньо в посівах.

2ukravitВласник групи компаній UKRAVIT Віталій Ільченко та заступник директора МІП Володимир Гудзенко