19 червня керівник СТОВ «Перемога»  Микола Малієнко разом із представниками компанії «Ерідон» гостинно приймав українських аграріїв на ланах господарства в селі Малополовецьке Фастівського району на Київщині. СТОВ «Перемога» уже не один рік вирощує насіння пшениці ярої  миронівської селекції. На Дні поля та семінарі побували завідувач лабораторії селекції ярої пшениці МІП Світлана Хоменко  і молодший науковий співробітник лабораторії Денис Березовський.

3

Миронівські науковці з керівником СТОВ «Перемога»  Миколою Малієнком

                День поля відкрив вступним словом директор господарства Микола Васильович Малієнко. Він розповів про здобутки господарства, співпрацю з компанією «Ерідон» та поділився планами на майбутнє. На семінарі було розглянуто шляхи збільшення врожаїв за екстремальних погодних умов, надано актуальні рекомендації щодо живлення ярих культур і озимого ріпаку та представлено комплексні пропозиції щодо будівництва від ТОВ «Ерідон Буд».

               Микола Малієнко особисто презентував демонстраційні посіви, на яких представлені перспективні сорти сої, гороху, гречки, озимого ріпаку, ячменю, ярої пшениці,  та поділився досвідом з виробничниками.

5

Микола Малієнко, Керівник господарства СТОВ «Перемога»

                Представник компанії «Ерідон» Ярослав Григоренко надав консультацію та практичні рекомендації щодо вирощування кожної із культур.

6

Ярослав Григоренко , Експерт технологічного відділу компанії «Ерідон»

розповідає про комлексний догляд за посівами сої

                Завідувач лабораторії селекції ярої пшениці МІП Світлана Хоменко представила сорти миронівської селекції та звернула особливу увагу аграріїв на необхідність вирощування пшениці ярої на українських землях. У СТОВ «Перемога» яра пшениця займає чільне місце в сівозміні, її не вважають лише страховою культурою, і вона представляє величезний практичний та економічний інтерес.

2

Кориспондент «Українського радіо» Володимир Пищик та завідувач лабораторії селекції ярої пшениці Світлана Хоменко, яка презентує сорт ярої м’якої пшениці Струна миронівська

4

Завідувач лабораторії селекції ярої пшениці Світлана Хоменко надає рекомендації

з догляду за посівами  ярої м'якої пшениці

1

Яра м'яка пшениця Струна миронівська

                День поля у СТОВ «Перемога» залишив приємні враження, допоміг аграріям наживо побачити та пересвідчитися у ефективності застосування сучасних підходів задля розумного вирощування основних культур.

                Миронівський інститут пшениці імені В.М. Ремесла висловлює подяку за запрошення і професійність та бажає високих врожаїв.