28 серпня Миронівський інститут пшениці імені В.М. Ремесла відвідав представник турецької компанії «IsmailogyllariTohum» Юсуф Гоксіл. Зустріч відбулася в присутності директора інституту Олександра Демидова, завідувача лабораторії селекції озимої пшениці Олександра Гуменюка, завідувача відділу насінництва Андрія Сіроштана та відповідальна за міжнародні відносини Наталія Дубовик.

Під час зустрічі Юсуф Гоксіл ознайомив з кліматичними умовами та аспектами ведення сільського господарства, а саме вирощування пшениці озимої.

Олександр Демидов розповів про роботу та досягнення Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла, про можливості перспективи поширення сортів миронівської селекції в умовах Туреччини. Олександр Гуменюк надав характеристику сучасним сортам пшениці озимої, відмітив особливості підходу створення вихідного матеріалу.

На завершення приємно відмітити, що на випробувальному полігоні в умовах Туреччини під урожай 2019 року буде висіяно шість сортів пшениці озимої та три сорти ячменю озимого. 

128082018