Шановні працівники бібліотек!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Бібліотеки – один з інструментів нашої цивілізації у процесах збереження, накопичення і передачі людських знань. І хоча, за висновками істориків, бібліотечна справа зародилася ще близько 2,5 тисяч років до нашої ери на Сході, вона й досі актуальна і надзвичайно важлива в духовному і соціальному аспектах усіх держав. Бібліотеки забезпечують нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, різносторонній огляд інформації зі світового простору, зокрема й наукового, а також сприяють піднесенню інтелектуального і освітнього рівня народу.

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.Від Вашої праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави і, в решті решт, її успішний розвиток.

Тож бажаю процвітання нашим бібліотекам, а бібліотечним працівникам – натхнення і плідних звершень, міцного здоров'я і достатку, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії на користь рідної України!

З повагою, Олександр Демидов,

директор Миронівського інституту пшениці

імені В.М. Ремесла НААН,

член-кореспондент НААН