1 листопада в Миронівському інституті пшениці відбувся спільний трудовий захід. На честь 100-річчя Національної академії аграрних наук та 50-річчя діяльності Миронівського інституту пшениці, який був створений в 1968 році на базі Миронівської селекційної станції, закладено алею з плодових дерев.

Наукові співробітники, лаборанти і техніки всіх відділів і лабораторій на чолі з директором інституту Олександром Демидовим висадили 50 яблунь різних сортів. Колектив інституту дружно працював над закладанням алеї, і кожний відчував свою причетність до цих знакових дат. Адже такі визначні історичні події відбуваються не часто.

Ця алея, як і пам’ятники та меморіальні дошки засновникам станції і інституту Соломону Франкфурту і Василю Ремеслу, стане наступною знаковою віхою в історії нашої установи та цікавою пам’яткою інституту. Побажаємо молодим деревцям перетворитися на красуні-яблуні!

Сподіваємось, що у найближчому майбутньому і працівники, і гості інституту із вдячністю пригощатимуться дарами цієї історичної алеї!

111111

2222222