12 листопада молодий науковець-біотехнолог Миронівського інституту пшениці кандидат біологічних наук Сергій Пикало отримав сертифікат номінанта на премію «40 Under 40 Emerging Leaders in Biotech».

       Серед успішних молодих спеціалістів у різних напрямах біотехнологій в Україні, заявлених на участь у конкурсі, було відібрано 24 номінантів, які, зокрема, добре володіють англійською, адже на форумі доповідали англомовні фахівці та високопосадовці. Церемонія вручення сертифікатів щодо участі в конкурсі на премію для молодих науковців – фахівців із біотехнологій відбулась у бізнес-клубі CEO Club у Києві в рамках Біотехнологічної ініціативи, започаткованої Фундацією США-Україна (USUF).

   Перед номінантами виступили організатори та спонсори цієї ініціативи, зокрема президент USUF Надія МакКоннелл, віце-президент USUF та співзасновниця біотехнологічної компанії Cygnus Technologies Ірен Джозеф, Повноважний посол США в Україні Роман Попадюк та інші запрошені до участі у цій події.

     Невдовзі Консультативною радою біотехнологій USUF серед номінантів будуть визначені вісім переможців, які отримають спеціальні призи: четверо – грошову винагороду (грант) в розмірі 2500 доларів США, а ще четверо – можливість взяти участь у біотехнологічному форумі у США (з покриттям витрат на проїзд і проживання). Завершився захід дружнім фуршетом та цікавим спілкуванням.

    Завдяки своїй Біотехнологічній ініціативі USUF має за мету сприяти розвиткові біотехнологій в Україні шляхом залучення Фундації США-Україна до освітніх, дослідницьких і бізнес-проектів у зазначеній галузі та підвищення рівня міжнародної обізнаності щодо можливостей біотехнологій в Україні. Фундація США-Україна передбачає підтримку українських студентів, науковців і підприємців, які бажають співпрацювати з американською біотехнологічною спільнотою, шляхом обміну досвідом, відвідування конференцій та участі у виставках. Працюючи з лідерами державного та приватного секторів, Фундація має на меті через розвиток біотехнологій позитивно впливати на економіку та життя українського народу.

1111

Виступає Повноважний посол США в Україні Роман Попадюк

22222

Виступає президент USUF Надія Макконнелл

33333

Вручення сертифікату номінанту премії для молодих біотехнологів Сергію Пикалу

44444

Учасники форуму

55555

Номінанти Сергій Пикало та

молодий науковець Інституту клітинної біотехнології та генетичної інженерії НАН к.б.н. Тетяна Кирпа-Несміян