Миронівські науковці регулярно проводять обстеження посівів миронівських сортів у господарствах різних областей України. Наприкінці травня завідувач відділу насінництва Андрій Сіроштан, завідувач лабораторії селекції озимої пшениці Олександр Гуменюк та старший науковий співробітник лабораторії агротехнологій Олексій Заїма спільно з керівниками і агрономами господарств Черкаської, Полтавської та Дніпропетровської областей провели обстеження насінницьких посівів зернових культур миронівської селекції, що вирощуються у цих господарствах.

Оцінено розвиток рослин та визначено ступінь ураження їх основними хворобами, відібрано зразки рослин для фізіологічних лабораторних досліджень. Огляд показав задовільний стан посівів.

Варто відмітити, що завдяки високій культурі землеробства в господарствах та дотриманню технології вирощування слід очікувати отримання високоякісного кондиційного насіння.

У ТОВ «Богодухівка», що в Чорнобаївському районі Черкащини, агроном Сергій Костенко представив насінницькі посіви сортів пшениці озимої Берегиня миронівська, Вежа миронівська, МІП Валенсія та ячменю озимого МІП Гладіатор. Було відібрано рослини для лабораторних досліджень.

Визначено біологічну врожайність насінницького посіву пшениці озимої Горлиця миронівська в ПСП «Агрофірма «Урожай», що у Кобиляцькому районі Полтавщини.

Миронівські науковці оглянули також насінницькі посіви сортів пшениці озимої Естафета миронівська, Трудівниця миронівська, Горлиця миронівська, Мирлєна, Оберіг Миронівський у селянсько-фермерському господарстві «Кипарис», що у Межівському районі Дніпропетровщини, які представлявОлександр Кірієнко

У ТОВ «Агрокомплекс «Добробут» (Синельниківський район Дніпропетровщини) на посівах сортів пшениці озимої Горлиця миронівська, Берегиня миронівська та Мирлєна, які представив Юрій Коваль, проведено відбір рослин.

У насінницьких господарствах Дніпропетрощини Агрокорпорація «Степова» у Синельниківському районі та ТОВ «Дубрава» в Магдалинівському районі миронівські науковці оглянули посіви сортів миронівської селекції Мирлєна, Оберіг миронівський, Світанок миронівський, МІП Ассоль та МІП Дніпрянка, насіння яких можна замовити уже цієї осені.

4

6

9

12

14

15

16

17

18