20 червня науковці Миронівського інституту пшениці на чолі з директором установи Олександром Демидовим побували в Носівській СДС МІП, де пройшов традиційний День поля. Гостями аграрного свята були керівництво області та району, керівники й агрономи дослідних господарств його мережі, представники Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН–Центру наукового забезпечення АПР Чернігівської області, а також начальники районних управлінь АПР та керівники й агрономи понад 80 сільськогосподарських підприємств Чернігівської, Київської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Черкаської областей України, представники громадськості та ЗМІ.

Свою продукцію презентували постачальники засобів захисту рослин та мінеральних добрив компанії «Корвета», «ФМС», «Астра», ТОВ «Укравіт», ТОВ «Агроресурс», ТОВ «Укравтозапчастина», ТОВ «ТТК». Музичне привітання для учасників свята підготував творчий колектив Досліднянського НВК «ЗНЗ-ДНЗ».

Директор установи Наталія Буняк зазначила, що Носівська селекційно-дослідна станція – одна з найдавніших науково-дослідних установ України і є провідним виробником високоякісного насіння сортів і гібридів різних сільськогосподарських культур. Цьогоріч на полях станції вирощуються 42 високоврожайні, пристосовані до місцевих умов сорти 18 сільськогосподарських культур, які забезпечили високу економічну ефективність. Наталія Миколаївна подякувала кращим сільгоспвиробникам за багаторічну плідну співпрацю, популяризацію сортів Носівської селекції, сприяння у їх впровадженні на поля.

Після урочистої частини учасники заходу оглянули сортові посіви озимих та ярих зернових культур на демонстраційному полігоні, побували на полях станції з посівами зернових культур, проса, ріпаку, гороху, гречки. Аграрії жваво обговорювали нові сорти, вибирали серед них потрібні для своїх господарств, обмінювались досвідом вирощування сільськогосподарських культур.

1

2

3

4

5

6

7

8