27 червня завідувач лабораторії селекції озимої пшениці Олександр Гуменюк та завідувач відділу насінництва Андрій Сіроштан побували на Житомирщині, де на базі ДП ДГ «Нова Перемога» Інституту сільського господарства Полісся НААН (с. Стара Чортория Любарського району) пройшов День поля, в якому взяли участь представники Житомирського обласного управління АПК, керівники та спеціалісти служб системи АПК області, начальники управлінь АПР райдержадміністрацій Житомирщини та їх заступники, керівники базових господарств, науковці та представники ЗМІ.

Відкрив День поля директор ДП ДГ «Нова Перемога»Якимець Олександр Іванович. Учасників заходу привітав також директор Інституту сільського господарства Полісся НААН Рижук Сергій Миколайович.

Із структурою господарства та основними напрямами науково-дослідної роботи, що проводиться на базі ДП ДГ «Нова Перемога», учасників Дня поля ознайомив директор Олександр Якимець.

Презентацію нових сортів озимих і ярих зернових культур миронівської селекції на демонстраційних посівах провів Олександр Гуменюк. З особливостями технології насінництва сортів миронівської селекції аграрників ознайомив Андрій Сіроштан. Аграріям було вручено друковану методичну та рекламну продукцію МІП.

Директор ДП ДГ «Нова Перемога» Олександр Якимець подякував миронівським науковцям за надання науково-методичного супроводу щодо нових сортів та технологій їх вирощування та закликав до більш тісної співпраці, зокрема першочергового впровадження наукових досягнень інституту в очолюваному ним господарстві.

Колектив Миронівського інституту пшениці вдячний керівництву Інституту сільського господарства Полісся НААН та спеціалістам ДП ДГ «Нова Перемога» за багаторічну плідну співпрацю у вирощуванні нових сортів миронівської селекції.

1

2

3

4

5

6