З 20 по 22 листопада завідувач відділу насінництва та агротехнологій Андрій Сіроштан, завідувач лабораторії селекції озимої пшениці Олександр Гуменюк та науковий співробітник відділу насінництва та агротехнологій Дмитро Дубовик спільно з керівниками і агрономами господарств Дніпропетровської області провели обстеження посівів зернових культур миронівської селекції, що вирощуються у цих господарствах.
       Оцінено розвиток рослин та визначено ступінь ураження їх основними хворобами, відібрано зразки рослин для фізіологічних лабораторних досліджень та зразки ґрунту для визначення запасів продуктивної вологи.
      Варто відмітити, що завдяки високій культурі землеробства і дотримання технології вирощування в господарствах слід очікувати високий продуктивний потенціал, а відповідно й високоякісне кондиційне насіння.
     Зокрема посіви сорту пшениці озимої Подолянка в ТОВ «Інвестагро» (Васильківський р-н Дніпропетровщини), які представив агроном Сергій Хаба.
       Крім того, з даним господарством у 2019 році підписано на майбутнє договір про науково-виробничий супровід при вирощуванні сортів пшениці озимої селекції Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла.
Миронівські науковці, перебуваючи на Дніпропетровщині вкотре відвідали насінницькі господарства з якими ведеться тісна співпраця вже не один рік, а саме Агрокорпорація «Степова» та ТОВ «Агрокомплекс «Добробут» (Синельниківський р-н) та ТОВ «Дубрава» (Магдалинівський р-н).
      Миронівські науковці спільно зі спеціалістами оглянули посіви сортів миронівської селекції Оберіг миронівський, Світанок миронівський, МІП Княжна, МІП Ассоль, МІП Дніпрянка та Вежа миронівська, високоякісне кондиційне насіння яких можна буде замовити уже у 2020 році.

1-2-3-4-