З огляду на недавні події, пов’язані з COVID-19 та зростаючими глобальними обмеженнями на поїздки, а також рекомендаціями щодо обмеження на зібрання великої кількості людей, прийнято рішення про зміну формату VIIІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених і спеціалістів «Селекція, генетика та технології вирощування сільськогосподарських культур».

24 квітня Миронівським інститутом пшениці імені В.М. Ремесла спільно з Українським інститутом експертизи сортів рослин проведено в режимі онлайн VIIІ Міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених і спеціалістів «Селекція, генетика і технології вирощування сільськогосподарських культур».

 

У конференції взяли активну участь молоді вчені наукових установ НААН, НАН та вищих навчальних закладів України, Молдови, Білорусі та Азербайджану, що працюють над розвитком сучасної науки. Загалом на участь у конференції від 284 учасників було прийнято 163 тезисних доповідей.

 

Збірник тез доповідей розміщено за посиланням: http://www.mip.com.ua/science/page-young-scientist в розділі «Конференції».