-

     8 вересня відбулося розширене засідання вченої ради Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла, на якому було розглянуто кандидатуру для участі у конкурсі на присудження премії «За кращу наукову доповідь молодого ученого НААН з фундаментальних та прикладних досліджень» та звіти аспіратів.
     Засідання відкрив голова вченої ради – директор інституту, доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН Демидов Олександр Анатолійович.
     Науковий співробітник лабораторії селекції озимої пшениці Пірич Аліна Володимирівна виступила з доповіддю про «Особливості формування рівня зимостійкості у сортів пшениці м'якої озимої в правобережному Лісостепу України», представлену на здобуття премії Національної академії аграрних наук України. Після обговорення доповіді членами Вченої ради було ухвалено рішення про висунення її кандидатури для участі у конкурсі на присудження премії «За кращу наукову доповідь молодого ученого НААН з фундаментальних та прикладних досліджень».
     Про стан виконання дисертаційних робіт доповіли: науковий співробітник лабораторії селекції озимої пшениці Близнюк Богдана Валеріївна, наукові співробітники лабораторії селекції ярої пшениці Близнюк Руслан Миколайович та Кузьменко Євгеній Анатолійович. Після обговорення звітів членами Вченої ради було ухвалено рішення щодо представлення дисертаційних робіт на розгляд Вченої ради Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла на жовтень-листопад 2020 року.