На полях Миронівського інституту пшениці імені В. М. Ремесла проведено моніторинг стану посівів озимих зернових.

Погодні умови за останній час характеризувалися незначним потеплінням. Вночі та вранці мінімальна температура повітря знижувалась до мінус 3 ºС, а вдень максимальна підвищувалась до плюс 9 ºС. Середньодобова температура повітря за даний період становила плюс 2,3 ºС, що на 2,7 ºС вище середньобагаторічної (мінус 0,4 ºС).

123

Протягом тижня спостерігались опади у вигляді дощу. Їх сума склала 2,6 мм, або 18,7 % від середньо багаторічного показника (13,9 мм).

Однак, слід відмітити, що навіть коли вдень максимальна температура повітря підвищувалась до плюс 9,5 ºС, за рахунок снігового покриву (льодової кірки, яка була присутня близько 16 діб) ріст рослин не спостерігався.

Рослини пшениці озимої за оптимальних строків посіву не змінно знаходяться на II етапі органогенезу, в середньому з висотою рослин 22,0 см, коефіцієнтом кущіння 5,2 шт. та кількістю вторинних коренів 4,0 шт.

Ячмінь озимий знаходиться на III етапі органогенезу, в середньому з висотою рослин 15,4 см, коефіцієнтом кущіння 3,0 шт. та кількістю вторинних коренів 2,9 шт.

В результаті оцінки пошкодження конуса наростання у вузлі кущіння рослин пшениці та ячменю озимого відмічено незначний його приріст, конус живий, тургор збережений, спостерігається легке помутніння. Загалом стан посівів пшениці та ячменю озимого знаходиться в доброму стані, незворотних пошкоджень рослин не виявлено.

У лабораторних умовах відділу біотехнології, генетики і фізіології протягом осінньо-зимового періоду проводиться визначення вмісту масової частки цукрів за Починком в основу якого покладено йодометричний метод.

2

Вміст цукрів на вузлі кущіння за оптимальних строків посіву був в межах 21,3 – 28,1 % у пшениці, та 14,5 – 18,1 % в ячменю. Динаміка вмісту розчинних цукрів свідчить, що рослини активно використовують цукри накопичені внаслідок загартування.

1

Співробітниками лабораторії селекції озимої пшениці проведено фітосанітарне обстеження стану рослин пшениці та ячменю озимого. В результаті оцінки виявлено незначне ураження пшениці озимої борошнистою росою – 0 – 3 %, кореневими гнилями 0 – 1 % та септоріозом листя 1 – 5 %. На ячмені озимому виявлено розвиток кореневих гнилей  в межах 0,1 – 2,0 % та плямистість листя від 3 до 5 %.

321