Підготовка до весняно-польових робіт є однією з основних складових процесу вирощування зерна, тому у інституті вона розпочалась завчасно. Працівниками інституту заздалегідь були сформовані і підготовлені до сівби селекційні та колекційний розсадники, проведено протруювання насіння.

На жаль, низька температура повітря та вологість грунту тривалий час не давала змоги розпочати сівбу ярої пшениці.

Закриття вологи провели в максимально можливі строки 31 березня. Сівбу розмноження ярої пшениці проведено 1, а селекційних ділянок 1-3 квітня. Організовано було проведено розбивку полів, а головне – під час посівної чітко розподілено обов’язки між працівниками.

Сівбу розсадників розмноження ярої пшениці проведено на площі 10 га.,а також сівбу попереднього розмноження трьох перспективних ліній ярої пшениці, 72 ділянки у чотирьох повтореннях конкурсного сортовипробування, 108 ділянок у трьох повтореннях попереднього сортовипробування, 60 ділянок у двох повтореннях демонстраційних дослідів та інших селекційних розсадників.

Найбільші площі засіяно новими сортами, які користуються попитом у виробництві, а саме – МІП Олександра, Дубравка, Оксамит миронівський та твердої ярої пшениці сорту  Діана. Посіяно також розмноження нових сортів МІП Веснянка, МІП Красава та МІП Перлина, які проходять Державну кваліфікаційну експертизу.

5 квітня був закладений демонстраційний полігон ярих зернових культур під головуванням директора Демидова Олександра Анатолійовича.

На сьогодні розпочато посів ярого ячменю.

Велика подяка працівникам інституту, які не покладаючи рук вчасно проводять весняно-польові роботи.

Сподіваємось, що подальші погодні умови сприятимуть дружним сходам, доброму росту і розвитку рослин. 

1

2

3