18 червня в Миронівському інституті пшениці відбувся День поля - 2021, присвячений новим сортам зернових культур миронівської селекції. На захід з’їхалось більше 300 учасників –  агровиробничників, спеціалістів-аграрників, почесних гостей свята, серед яких керівництво міністерства АПК України, директори науково-дослідних установ, представники агрокомпаній, районне керівництво. На свято прийшли і жителі села.

Свої експозиції представили компанії, Український аграрний ресурс «Росток», ТОВ «Агрофірма Колос»та інші.

Для учасників заходу співав фольклорний хоровий колектив «Золота нива» села Центрального під художнім керівництвом Ніни Северин та солісти миронівського ансамблю пісні і танцю «Чорнобривець». Запам’яталась оригінальна музикально-танцювальна композиція із життя українського села.

Після підняття державного прапора України і прапору Миронівського інституту пшениці та покладання квітів до пам’ятника Василю Миколайовичу Ремеслу і меморіального каменю Соломону Львовичу Франкфурту розпочалась урочиста частина.

У президію запрошені,  екс-віце-прем’єр-міністр України Віктор Слаута, голова Обухівської райдержадміністації Олександр Гомон, голова Миронівської об’єднаної територіальної громади Віталій Савенко, ректор Білоцерківського національного аграрного університету Олена Шуст, директор ТОВ  «Агрофірми «Колос» Леонід Центило, Президент ПАТ «Укагрохімхолдинг» Сергій Лісковський,

Вітальним словом День поля відкрив директор МІП Олександр Демидов. Він окреслив досягнення інституту і поділився планами на перспективу. Промову він завершив словами, що можна багато говорити, але краще побачити миронівські сорти на власні очі.

Запрошені до Президії також привітали учасників свята.

Відбулося вручення диплома кандидата сільськогосподарських  наук Володимиру Багатченку -  заступнику директора з наукової роботи ТОВ «Агрофірма «Колос».

За плідну співпрацю з Миронівським інститутом пшениці ряд виробничників і науковців удостоєні Почесних грамот і Подяк, які вручив директор інституту Олександр Демидов.

Після урочистої частини Олександр Демидов запросив учасників Дня поля оглянути демонстраційні посіви. Презентацію нових сортів озимої та ярої пшениці, озимого та ярого ячменю, тритикале, жита, вівса провели заступник директора з наукової роботи Володимир Гудзенко, завідувачі селекційних підрозділів інституту Олександр Гуменюк, Світлана Хоменко та заступник директора Носівської станції Олександр Буняк.

 Аграрії мали змогу вибрати серед них необхідні культури і сорти для своїх господарств, отримати консультації науковців щодо їх вирощування, знайти нових бізнес-партнерів.

На завершення заходу учасників Дня поля пригостили смачною юшкою, козацьким кулішем та шашликами, а кавою, квасом і пиріжками можна було смакувати впродовж усього свята.

У виробничників залишились добрі враження від огляду посівів миронівських і носівських сортів, незважаючи на зливові дощі, та від гостинності колективу інституту і організованого на високому рівні свята. Багато з них уклали попередні домовленості щодо вирощування у своїх господарствах миронівських сортів.

Запрошуємо агровиробничників до співпраці! Сподіваємось на плідне партнерство.

          Хай миронівські сорти стануть запорукою економічного процвітання ваших господарств!

2

3

4

6

7

8

9

10